Gizlilik Politikası

İçerik ve Medya

teaman.net de yayınlanan içerikler “embed” olanlar haricinde hepsi telif hakkına tabidir. Başka bir websitesinde veya sosyal platformdan yayınlamadan önce sorulması rica olunur.

İzlenme ve Çerezler

teaman.net sitesi Google Analytics tarafından izlenilip bilgiler kayıt altında tutulmaktadır. Bilgiler içerisinde ziyaretçilerin Cihaz bilgileri, Konumları ve Site içerisinde girdiği web sayfalarının ayrıntısı vardır ancak kullanıcı bilgisi yoktur. Bilgiler 2. veya 3. yada bir başka şahıs ile asla paylaşılmaz kişisel amaçlara dayanarak kullanılamaz.

Telif Hakkına Tabi İçerikler Hakkında

teaman.net sitesinde “embed” içerikler başka kaynaklara dayandığı için Telif Hakkına tabi olabilirler, Telif Hakkına tabi olan içerikler hakkında “mail@adembayrak.com.tr” adresine iletişime geçtiğiniz takdirde en geç 3 gün içinde kaldırılır.

Korunma

teaman.net herhangi bir satın alma sitesi olmasa bile 256 Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Yorumlar-Soru Cevap

teaman.net sitesinde tema üzerine gömülü olan yorumlaşma eklentisi yerine Disqus tarafından geliştirilen Disqus Comment kullanılmaktadır. Attığınız her yorum yönetici onayından geçer, bilgileriniz disqus tarafından analiz edilir ve disqus’un ilkelerine göre şifrelenerek saklanır. Yorum atabilmek için disqus platformuna kayıt olabilirsiniz ya da Konuk olarak yorumlaşma tikini işaretleyebilirsiniz.