Instagram Canlı Yayını Gizleme!

 Instagram Canlı Yayını Gizleme!
Okunuyor Instagram Canlı Yayını Gizleme!

Instagramın gelişmesiyle birlikte bize katmış olduğu özellikler ile insanları merak konusuna düşüren, Acaba mı? var mıdır böyle bir şey? dedirten kafalarda soru sordurtan hatta bazen çıldırtan konular üzerine kısaca değineceğim.

Biliyorsunuzki çevrimiçi gizleme, hikayeleri gizleme, yorumları kapatma daha sayamayacağımız kadar bir sürü özelliği bulunmakta. Avantajları ve dezavantajlarıda bulunmakta.

Instagram Canlı Yayın ve Sohbet Gizlenebiliyor mu?

Eğer instagram hikayelerinizi gizlediyseniz canlı yayında gizlenmiştir. Yani kısacası birinin attığınız hikayeyi görmesini istemiyorsanız ve bu kişilerden gizlediyseniz bu kişilerin sizin canlı yayınınıza katılması mümkün değildir.

Peki Canlı yayın Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Evet şuana kadar bu sorunun cevabını kimse bilmiyor ve hiçbir kaynak bulunmuyor. Fakat size bir iyilik yapıp kısaca nasıl öğrenebileceğinizi anlatıyorum. Eğer Hikayenizi sizden gizleyen kişinin canlı yayın açtığını öğrenmek için bazı maddelere değineceğim

  • Birbirinizi takip ediyor olmalısınız.

Hikayeler gizliyse öyle olduğunu düşüyorsanız ve bu kişinin canlı yayın açtığını anlamak istiyorsanız bu yöntemi uygulayabilirsiniz. Öncelikle telefonunuzu aldınız ve bu kişinin profiline baktınız. Canlı yazmıyor. Hemen Bilgisayardan. Web aracılığıyla instagram hesabınıza giriş yapıp bu kişinin profiline gidiyorsunuz. Hikaye attığında daire şeklinde çizgi beliriyor. eğer canlı yazıyorsa şuanda canlı yayındadır. Fakat dostlarım canlı yayına giriş yapamıyorsunuz sadece o an canlı yayın yaptığını öğrenmiş oluyorsunuz.

Bu instagramın küçük açıklarından birisidir. Web ile mobil entegresinde uyuşmazlık olduğundan dolayı bunu kimse farketmemiş fakat biz sizlere kısaca böyle bir şeyden bahsediyoruz.

Peki Gizlenen Hikayeleri Nasıl Görebiliriz?

Dostlarım, fake hesap açarak fake hesabı gerçekçi bir şekilde kurgulayıp uğraşarak takip edebilirsiniz. Eğer gerçek hesabınızdan gizliyorsa hikayelerini, fake hesapla uğraşmaya değmez derim. Bir diğer yol ise bu yazımızda bahsettiğimiz instagram gizli hesapların içeriğini görebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın