Instagram Gizli Profilleri Nasıl Görürürüz?

 Instagram Gizli Profilleri Nasıl Görürürüz?
Okunuyor Instagram Gizli Profilleri Nasıl Görürürüz?

Birçok stalker zaten bu uygulamayı kullanıyor, instagram gizli profilleri görme uygulamasını ben yeni keşfettim. Evet elbette sizde benim gibi yeni duyuyorsunuz, karşınızda “postegroinstagram gizli profilleri görmenizi sağlayan uygulama. Yalnızca Android cihazların kullanımı içindir.

Postegro Nedir, Nasıl Çalışır?

Postegro instagram üzerinde gizli profillerin uygulamaya yetki verilmesi şartıyla görülmesini sağlayan uygulamadır. Postegro, instagram açığını kullanarak insanların gizli profillerini görebiliyor diyemeyiz. Postegro’nun kullanım mantığı havuz sistemi dediğimiz sistem ile çalışır, nasıl çalışır bu sistem? Bu sistem uygulamaya giriş yapan herkesin kendi izniyle onların bilgilerine erişerek takip ettiği hesapların içeriklerini görebilen bir sistem. Yani şöyle ki siz uygulamaya giriş yaparken bir instagram hesabı kullanmak zorundasınız, kullandığınız instagram hesabı postegro ile eşleşiyor ve sizin takip ettiğiniz insanların gizli profilleri postegronun veritabanına kaydoluyor. Bir başkası sizin takip ettiğiniz “x” bir hesabı görmek için arama yaptığında postegro sizin hesabınızda takip ettiğiniz ismi “x” olan hesaptan tüm verileri aynı anda çekiyor ve arama yapan kullanıcıya verileri ücretsiz bir biçimde sunuyor. Postegro’nun network ağı oldukça geniş olduğundan arayıp erişemeyeceğiniz hesap neredeyse olmayacaktır diye düşünüyorum ama yine de hesaplarına sayılı insan ekleyen gizli hesapları muhtemelen bu uygulama üzerinden görüntüleyemeceksiniz.

postegro-apk-indir-instagram-gizli-profilleri-görmek

Postegro Özellikleri

  • instagram gizli profil göstermek
  • instagram gizli profil hikayelerini izlemek ve indirmek
  • instagram gizli profil fotoğraflarını göstermek ve indirmek
  • instagram gizli profil yorumlarını göstermek
  • instagram profil fotoğrafını büyütmek ve indirmek
  • instagram gizli profil öne çıkarmaları izlemek ve indirmek
  • instagram gizli profil takipçileri ve takipleri göstermek

Postegro Apk Nasıl Yüklenir?

Websitem üzerinden verdiğim bağlantıdan postegro apk dosyasını indirdiğinize göre postegro apk dosyasını kurmak için yapmanız gereken tek işlem uygulamanın indirildiği klasör dizinini bulup postegro.apk dosyasını açmanız olacaktır. Eğer cihazınızda daha önce hiç bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemesi yapmadıysanız cihazınız sizden bilinmeyen kaynaklardan yükleme izni isteyecektir, bu izni onayladıktan sonra uygulamayı başarılı bir şekilde yükleyebilir ve kullabilirsiniz.

Postegro Apk İndirme Butonu

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın