Instagram Kendi Kendine Takip Etme Sorunu

 Instagram Kendi Kendine Takip Etme Sorunu
Okunuyor Instagram Kendi Kendine Takip Etme Sorunu

Merhaba arkadaşlar bugün birçok İnstagram kullanıcısının başına gelen kendi kendine takip etme sorunundan bahsedeceğiz.

Öncelikle bu sorunun kendi kendine olmadığını öğrenmemiz gerekiyor. Peki ya nasıl oluyor sorusunun cevabı ise şu şekilde İnstagram da “yaa benim takipçim çok olsun, beni beğensinler, benim çok takipçim var, şu kadar beğenim var” diyen arkadaşlar aramızda yaşamaktalar bu dediklerini organik (doğal) yollar ile yapmaları çok zor oluyor bu nedenle beğeni veya takipçi hilelerine başvuruyorlar.

Hile Algoritması Nasıldır?

Bu tür hileler İnstagram hesabınızın token koduna eriştiği için takip etmek, mesaj atmak, beğenmek gibi yetkilere ulaşıyorlar. Çünkü token dediğimiz şey hesabınızın kimliğidir ve başkalarının eline geçtiğinde kötü amaçlar için kullanılabilir.

Nasıl Kurtuluruz?

Hile algoritması üstte bahsettiğim gibi token kod ile çalışır, token kodunuz kullanılmak için bir uygulama sayesinde hile yaptığınız site veya programın veritabanına sizi user olarak kaydeder. Bu kodlar ile bir kullanıcı havuzu oluşturulur sizin de yaptığınız gibi bu işlemi diğer yapan kullanıcılar da aynı havuza düşerler böylece bu kodlar hile yapmak isteyen kişinin profilinde takip etme beğenme gibi olaylar için kullanılır. Hile nin Instagram hesabınıza erişimini siz veriyosunuz ve erişimini gene siz kaldırmak zorundasınız altta vereceğim buton dan İnstagram için izin verilen uygulamalar sayfasına giderek fotoğraf ta gösterdiğim gibi izinli uygulamayı kaldırın. Sorunu kısmi olarak çözmüş olacaksınız. Token kodunuz kalıcı değişmeyen bir özelliğe sahip olduğu için hesabınız halen tehdit altında.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın