İnternetin mi kısıtlandı ?

 İnternetin mi kısıtlandı ?
Okunuyor İnternetin mi kısıtlandı ?

Merhaba arkadaşlar , bugün normalde snapchat alternatifi casper in makalesini yazacaktım fakat ülkede gelişen olaylardan sonra böyle bir makale yazma gereğinde bulundum.Dün gece Türkiyede genel olarak sosyal medya sitelerine erişim engeli geldi ve halada devam ediyor gibi gözüküyor bazı arkadaşlarımız facebook ve whatsapp’a erişmekte sorun yaşıyor onlar için can  kurtaran niteliğinde uygulamalar vereceğim.

1-Tweakware : Android platformunda kullanılan vpn uygulaması. şimdi size burda vpn in anlamını uzunca teknik detaylara dayanarak yazmak istemiyorum en kısa yoldan vpn ler sizi olduğunuzdan farklı bir konumda gösterir ve yasaklı olan sitelere erişiminizi sağlar. Tweakware’i indirmek için aşağıya buton koyacağım.

screenshot_2016-11-04-23-51-46

2-Psiphon Pro v166 : Android üzerinde kullanılan vpn uygulaması. Marketdeki versiyonundan değildir üzerindeki kısıtlamalar kaldırılmış full apk halidir. İnternette gezinirken hızınızı etkilemeyecek kadar küçük ping değerleri sayesinde en etkili vpn uygulamasıdır diyebiliriz.

Her iki uygulamayı da kullanmak oldukça basit.Bu arada whatsapp+ için oldukça bekleyen varmış casper için de aynı şekilde bekleyen olacak diye düşünüyorum neyse iyi günler.

Psiphon Pro v166 (Mobil için)

buton32208

Tweakware

buton32208

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın