Online Onarım Teknik Servis ile CashBack’den Yararlanın

 Online Onarım Teknik Servis ile CashBack’den Yararlanın
Okunuyor Online Onarım Teknik Servis ile CashBack’den Yararlanın

Kocaeli’de hizmet veren Online Onarim teknik servis hizmeti, iphone, samsung, huawei ve diğer tüm cep telefonu markalarına hizmet vermekte.

Online Onarım Kocaeli Teknik Servisin Sunduğu Hizmetler

  • Ücretsiz arıza tespiti
  • Batarya değişimi
  • Ekran değişimi
  • Entegre tamiri veya değişimi
  • Yerinde hizmet (Yalnızca premium hizmet isteyen müşteriler için)
  • Şehit yakınları ve gazilere özel olarak hizmet bedelsiz tamir veya onarım
  • CashBask özelliği
  • Yazılımsal sorunlara çözümler
  • Soket tamiri

Ücretsiz Arıza Tespiti

Cihazında ne sorun olduğunu bilmeyen müşteriler için ücretsiz olarak arıza tespiti yapma ve müşteriye en ekonomik fiyat ile en azami fiyat bilgisini veren Online Onarım Kocaeli Teknik Servisi müşterilerini her zaman önemser.

Batarya Değişimi

İphone, Samsung, Huawei, Xiaomi başta olmak üzere diğer tüm cep telefonu markalarına istisnasız hizmet veren Online Onarım Kocaeli Teknik Servisi. Tüm marka ve modellerde ürünün bulunması şartıyla hizmet verir.

Ekran Değişimi

Orjinal ve yan sanayi ürünler hakkında müşterilerine daima en uygun ve en kaliteli parça teminini kendisine vizyon edinmiş olan Online Onarım Kocaeli Teknik Servisi İphone, Samsung, Huawei ve Xiaomi başta olmak üzere diğer tüm cep telefonu modellerine kusursuz teknik servis hizmeti sunmakta.

Yerinde Tamir Hizmeti

Cep telefonu ile önemli işleri olan müşterileri için premium bir özellik sunan Online Onarım Kocaeli Teknik Servisi müşterinin insiyatifine göre 7-24 görevinin başındadır. Premium hizmetten faydalanan müşterilere ikinci onarımlarında ekstra olarak 10-50tl arasında indirim sağlanır. İphone, Samsung, Huawei ve Xiaomi cihazlarına ayrım yapılmaksızın yerinde tamir hizmeti sunulur.

Şehit Yakınları ve Gazilere Özel Hizmet Bedelsiz Tamir

Üstün vatan ve millet sevgisi ile görevini yerine getiren tüm şehit yakınları ve gazilerden tamir işlemleri için hizmet bedeli istenmemektedir. Bunu bir pazarlama stratejisi olarak görmeyen Online Onarım Kocaeli Teknik Servisi bu konudaki duyarlılığını kesinlikle diğer tüm sektörlerden beklemektedir. Yaşadığımız topraklarda canı ve vucudu ile borcunu Türk Milletine karşı ödeyen hiçbir vatandaştan onarım bedeli istenmemektedir. Bu hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşların Online Onarım’a devlet tarafından verilen şehit yakını ve gazilik belgelerini göstermeleri yeterlidir.

CashBack Özelliği

Online Onarım Kocaeli Teknik Servisi sektörde ilk defa bir ilke imza atarak işletmenin Google işletmelerdeki yorumlarına olumlu veya olumsuz dönüşler olarak yorumlar yapan tüm teknik servis hizmeti alan müşterilerine 10-50tl arasında CashBack adı altında indirim sağlamaktadır. Bu hizmetin temel hususları arasında müşterilerin teknik servis hizmeti almaları gerekmemektedir. Teknik servis hizmeti almadan önce yorumlama yaparak Online Onarım’dan 10-50tl arasında hizmet bedeli indirimi kazanabilirsiniz.

Online Onarım Kocaeli Teknik Servisi Foto Galerisi

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın