Rules Of Survival

 Rules Of Survival
Okunuyor Rules Of Survival

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle NetEase Games’in yaptığı alternatif PUBG oyunu olan Rules Of Survival oyununu inceleyeceğiz.

Öncellikle oyun ios ve android ortamında değil bilgisayar ortamında da oynanabiliyor. Lakin bilgisayar ortamında oynamak için ise telefonunuzda yüklü olması gerekiyor. Oyun içerisinde birkaç sunucu var avrupa, asya, japonya ve amerika olmak üzere. Benim deneyimlerime ve oyunun seçimine göre bize en uygun sunucu tabikide avrupa olan. Menü ve düzen konusuna gelecek olursak oyun menüsü oldukça karışık dizayn edilmiş öyleki arkadaş ekleme gibi bir özelliği zor buldum. Gameplay de oyun akışı oldukça sağlam ve alışınca zevkli bir hale geliyor fakat ses ve grafik açısından biraz zayıf. En yüksek grafiklerde oynamama rağmen beni tatmin etmiş durumda değil sesler ise iyi dereceye yakın deneyim sunuyor. Söylemeden geçemeyeceğim oyunu oynarken çok yüksek grafik donanımı ve işlemcisi olan bir telefonunuz olsa bile oyun adeta bir canavar gibi telefonu ısıtıyor aynı zamanda şarjı içmiyor, yutuyor. Ios platformunda oyunun kastığı zamanlar fazla olmasa da cihaz ısındığında hafif fps düşüşleri meydana geliyor Android cihazlarında ise eğer grafik donanımınız iyi değilse bu oyunu yüksek ayarlarda kasmadan oynamayı düşünmeyin. Oyun haritasında evlerin birçoğu aynı bu da oyuncuyu oynarken biraz sıkıyor, oyuna alışana kadar aynı olan 2 eve girdiğinizde kendi kendinize “lan ben buraya girmiştim” diyebilirsiniz. Oyunda 2 çeşit araç tipi var arabalar ve bisikletler arabaları kullanırken hassasiyet iyi ayarlanmamış bisikletleri kullanırken aynı sorun meydana gelebiliyor, hele birde benim gibi kazma bir arkadaşınız var ise o araba ile uçurumdan atlayabilirsiniz. Silah çeşitlerini saymak istemiyorum bildiğimiz silah tipleri oyunda da var işte yerlerden topluyoruz habire. Oyunumuzda kız ve erkek karakterleri var dükkan dan aldığınız kutudan rasgele çıkan kıyafetler ya da aldığınız kıyafetler iki cinse de uyabiliyor fakat karakterlere gelen surat ve saç imajları iki cinse uyarlanmıyor, doğal olarak.

Bu oyunu benimle beraber oynamak isterseniz oyundaki adım AlienTurk. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

İndirme Bağlantısı 

[button color="btn-danger" size="" link="https://www.cepde.net/android-aksiyon-oyunlari/rules-of-survival-apk.html" icon="" target="true"]Rules Of Survival Apk İndir[/button]

Oyun İçi Görseller;

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın