Whatsappta Sahte Konum Gönderme

 Whatsappta Sahte Konum Gönderme
Okunuyor Whatsappta Sahte Konum Gönderme

Sahte konum nasıl gönderilir, whatsapptan nasıl sahte konum göndeririz, bipten sahte konum göndermek sorularının cevaplarını yazıyoruz. Çoğumuz Whatsapp veya alternatifi olan mesajlaşma uygulamalarının kullanıcısıyız. Bazen zarureti durumlarda yalan söylemek zorunda olduğumuz da sohbetin ucu bu uygulamalar üzerinden konumumuzu göndermeye kadar gidiyor ve maalesef bu sırada çaresiz olarak yalanımızın patladığını fark ediyoruz ben sizlere bu konuda yardımcı olmak adına telefonlarımızdan sahte konum gönderme üzerine sizlere bir uygulama paylaşmak istiyorum.

Fake GPS location Uygulaması

Android üzerinden kullanabildiğimiz bu uygulama ile arayüz üzerinden belirlediğimiz konumu seçerek konum değiştirme işlemini başlatıyoruz ardından konum göndermek istediğimiz uygulamanın konum gönderme bölümüne gelip konumumu gönder dediğimizde asıl konumunuz yerine seçtiğiniz konumun gözüktüğünü anlayacaksınız. Lakin bu işlemlerin öncesinde telefonunuzun geliştirici seçenekleri açık olmalı bu ayarı açtıktan sonra geliştirici seçenekleri sekmesinde sahte uygulamalar bölümünden “fake gps location” uygulamasını seçmeniz gerekiyor.

Geliştirici Seçeneklerini Açma ve Sahte Konum Uygulamasını Aktifleştirme

Akıllı telefonumuzun ayarlarına girdikten sonra en altta veya en üstte bulunan “cihaz hakkında” sekmesine giriş yapıyoruz buradan cihazımızın yazılım bilgisi (farklı cihazlarda değişiklik gösterebilir eğer bu kutucuk işe yaramadıysa çekirdek sürümüne basabilirsiniz) kutucuğuna üst üste 4 defa basıyoruz bu sırada ekranın alt kısmında geliştirici olmanıza 3 adım kaldı, 2 adım kaldı, 1 adım kaldı ve artık geliştiricisiniz gibi bir bildirim geliyor olması gerekiyor. Bu uyarı geldikten sonra ayarlara geri dönüp eğer telefonumuzda ek ayarlar bölümü yoksa ayarlar sutünunda geliştirici ayarlarını bulup geliştirici ayarlarına giriş yapıyoruz aktif değil ise aktifleştirip aşağıya azcık indikten sonra sahte uygulamaları seçin bölümünden bizim “fake gps location” uygulamasını seçiyoruz (uygulama sahte uygulamalar sekmesinde gözükmez ise ayaraları kapatıp tekrar girin) burada işimiz tamamdır.

Fake Gps Location Kullanımı

Geliştirici seçenekleri üzerinden sahte konum uygulamasını aktifleştirdikten sonra ayarlardan konum ayarlarına gidip yüksek hassasiyet veya pil tasarrufu modunda seçili olan konum ayarını sadece gps olarak değiştiriyoruz. Uygulamamıza girdikten sonra haritayı ekranda kaydırarak veya sağ üstteki search kolunu kullarak gözükmek istediğimiz konumu işaretleyip sağ alttaki play butonuna basarak sahte konum ayarımızı başlatıyoruz. Daha sonra konum göndermek istediğimiz uygulamanın konum gönder bölümüne basarak sahte konumumuzu seyrediyoruz. Tebrikler artık bal gibi bir yalancısınız 😀

Fake Gps Location uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Fake GPS Location İndir

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın