Snapchat Alternatifi Casper

 Snapchat Alternatifi Casper
Okunuyor Snapchat Alternatifi Casper

 

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere muhteşem özelliklere sahip olan casper ı tanıtacağım.

Casper uygulaması tamamen farklı bir arayüze sahip olup snapchatten farklı bir uygulama dır. Casper ın muhteşem özellikeri olduğunu söyledim evet ama bunların hepsini sayabilecek kadar yazamam size şöyle en baba özelliklerini sıralayayım dedim.


1-Bir kişinin hikayesine baktığınızda o kişi sizi hikayeme bakanlar bölümünde göremez. Yani demek oluyorki bu uygulama tam bir stalk uygulaması.

2-Bir kişinin snap ini yada hikayesini indirebilirsiniz yani screenshot almanıza falan gerek yok ayrıca bu kişi sizin snaplerini indirdiğinizi falan da göremez :d

3-Galerinizden istediğiniz şekilde fotoğraf veya video atabilirsiniz yanlış anlamayın anı olarak değil direk hikaye olarak atabiliyorsunuz yani etrafında beyaz çerçeve olmaz.

4-Mediatek işlemciye sahip olan telefonlarda video rendarlamasında meydana gelen yeşil çizgi veya videonun bozulması bu uygulama olmaz.

5-Arayüzü sebepsiz yere kasma yapmaz.

6-Snapleri otomatik olarak değil isteğe bağlı olarak indirir.

screenshot_2016-11-06-18-38-20

Arkadaşlar Casper ın kötü yönleri tabiki de var birazda onlardan bahsedeyim.


1-Casper da lenses olayı yok yani köpüşlü veya arılı snapler atamazsınız.

2-Snap görüntülerken önünüze uygulama geliştiricilerinin koyduğu reklamlar gelebilir.Eğer rootlu bir telefona sahipseniz lucy patcher ile bu durumu engelleyebiliyorsunuz ve kullanılması muhteşem bir uygulamaya dönüşüyor.(Bence adamlar bu uygulamayı bu kadar geliştirmişler o kadar da olsun)

3-Snapchat üzerinden size snap atan arkadaşlarınız bu uygulamada gözükmez ancak siz onlara snap attığınızda sohbet mümkün olur.(kızlar bu uygulamayı kullanarak size amansızca snap atan abazalardan kurtulabilirsiniz)

Evet Casper ın özelliklerini kısaca yazdım arkadaşlar buton aşağıda tıklayarak indirebilirsiniz.

 

Casper Son Sürüm Apk

buton32208

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın