Whatsapp Çevrimiçi Olmadan Story Görme!

 Whatsapp Çevrimiçi Olmadan Story Görme!
Okunuyor Whatsapp Çevrimiçi Olmadan Story Görme!

Günümüzde Whatsapp‘ın gelişmesiyle birlikte bir çok özellikler güncellendi ve bizlere sunuldu. Sizlerinde merak ettiği gibi çevrimiçi olmadan gelen mesajları görme, storyleri izleme vb kafalarda takılan sorularınızı yanıtlıyorum.

Maalesef ki bu küçük açığımız iOS platformunda geçerli kılınıyor. Android için ise başka bir alternatif vardır aşağıdaki linkten makalemize ulaşabilirsiniz

iOS için gelen bildirimler bildiğiniz üzere direk olarak ekrana düşmekte ve mesajı okuyabiliyorsunuz. peki uzun mesaj geldiğinde ne yapmamız gerekiyor? adım adım sizlere bunları açıklayacağım.

öncelikle son görülmeniz diğelim ki 30.05.2020 18:30 olsun yapacağımız bu taktikle son görülmeniz hiç bozulmayacak ve hem mesajları hemde storyleri görebileceksiniz.

Öncelikle şu maddelerin mutlaka önceden ayarlanmış olması gerekiyor.

  • Son görüldünüz açık olmalı
  • Mavi tik kapalı olmalı

ilk adım Story atan var mı kontrol etmek peki bunu nasıl yapacağız

1. Adım (Story Kontrol Etme)

İnternetiniz açıkken, Whatsapp’a 1-2 saniye basılı tutuyoruz sonra ana menüden herhangi bir yere tıklıyoruz bunu bu şekilde bir kaç kez yapıyoruz.

2. Adım (Storyleri Görme)

İnternetinizi kapatıp uçak moduna alıyorsunuz ve whatsapp’a giriş yapıyorsunuz ardından, story sekmesine gidiyorsunuz eğer halen daha güncel storyler ekrana düşmediyse 1.Adıma tekrar dönüyorsunuz

Eğer ekranınıza düştüyse story’e tıklıyorsunuz açılmayacaktır. sürekli açmayı deniyorsunuz bu işlemi en az 5-6 sefer deniyorsunuz. Denedikten sonra 1.Adıma dönerek internetinizi açıp uçak modundan çıkıyorsunuz ve 1. Adımda ki işlemi tekrarlıyorsunuz.

Bu işlemleri sürekli tekrarladıktan sonra Storylerin bir çoğunu görebileceksiniz fakat whatsap’a giriş yaparken sürekli internetinizi kapatıp uçak modundayken girmeniz gereklidir.

3. Adım Storyler Yüklenmediyse (Nadir Hatalar)

Whatsapptan çıktınız arkaplanda açık bırakıyorsunuz, internetinizi açıp 1.Adımı tekrarlıyorsunuz. Tekrarladıktan sonra Arkaplanı temizliyorsunuz. Whatsap’a giriş yaparken uçak moduyla giriyorsunuz

Android İçin

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın