Whatsapp Plus’ ı hâlâ denemediniz mi ?

Whatsapp Plus son sürüm apk indir kasım 2020, whatsapp plus gelişmiş bir whatsapp deneyimi sağlar, whatsapp plus apk indirme bağlantısı, whatsapp antiban, profilinize bakanları görme...
 Whatsapp Plus’ ı hâlâ denemediniz mi ?
Okunuyor Whatsapp Plus’ ı hâlâ denemediniz mi ?

Düzenleme; Arkadaşlar Whatsapp Plus Mayıs 2021 son sürüm v8.80 APK indirme linki sayfanın en altındadır bilginize arz ederim.

 Düzenleme 2; Sevgili arkadaşlar Whatsapp Plus’dan daha iyi geliştirilmiş olan aynı özellikleri taşıyan Whatsapp Plus alternatifi “Whatsapp Aero APK” indirme sayfasına BURAYA tıklayarak gidebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Whatsapp Plus dan bahsedeceğim. Tabiki her zaman ki gibi fazla teknik detaya girmeden anlatım yapacağım.

Whatsapp+ yani Whatsapp Plus bizim kullandığımız Whatsapp ın geliştirilmiş hali şimdiden söyleceğim bu uygulama Whatsapp’ın desteklediği bir uygulama değil yani korsan.

Şimdi ben buraya Whatsapp Plus’ ın tüm özelliklerini yazarsam okumaya üşeneceksiniz buraya sadece en güzel ve işe yarayacak özelliklerini sıralayacağım.
1-Profilinize girenleri görmek
2-Çevrimdışı olmak/sürekli çevrimiçi olmak
3-Mavi tikleri kapatmak(sadece karşı taraf sizin okuduğunuzu göremez ama siz görebilirsiniz)
4-İkinci tikleri kaldırmak (karşı tarafta ikinci tikleriniz gözükmez)
5-Tema yükleyebilmek
6-9 dan fazla medya gönderebilmek ayrıca fotoğrafları HD kalitede aktarmak.

Sanırım bu kadar özellik bu uygulamayı size kullandırmaya yeterlidir. Uygulamayı geliştiren arkadaşlar OGMODS diye bilinirler. Bu uygulamada sadece ingilizce dili varken Üniversite öğrencisi Alperen Çubuk uygulamayı %100 Türkçe yaparak bizlere sundu ona burdan teşekkürlerimizi iletiyoruz.

vzdjbr

Kurulum


+ Öncelikle kurulumdan önce orjinal WhatsApp’ınızı silmeniz gerekmektedir. (Eğer zaten plus kullanıyorsanız WhatsApp Plus’u silmeyin sadece yeni sürümü yükleyin üstüne güncelleyecektir. Orjinal WhatsApp’ınız silinmiyorsa 1. değilde 2. WhatsApp’ı yükleyip sorunsuz kullanabilirsiniz.)
+ Apkyı indirdikten sonra Dosya Yöneticinizden Apk’nın konumuna giderek Apk’ya tıklayın.
+ Kurulumda “Paket ayrıştırma hatası” alıyorsanız apkyı tekrar indirin eksik inmiş demektir.
+ Kurulumda “Dosya açılamıyor” hatası alıyorsanız cihaza Play Store’dan RAR veya ES Dosya Yöneticisi yükleyip apkyı onunla açın.
+ Kurulumda “Yüklenemedi” hatası alırsanız Orjinal WhatsApp’ı silmemişsiniz demektir.
+ WhatsApp’ı silinmeyen bir cihazınız varsa veya 1’de sorun yaşıyorsanız 2. WhatsApp’ı kullanın.
Bilgilendirme


+ WhatsApp Plus’ta Drive yedeklemesi çalışmaz. Mesaj geçmişinizi yerel yedekten geri almalısınız. Mesaj geçmişinizi kaydetmemeniz veya Plus’a alamamanız konusunda sorumluluk kabul etmemekteyim.
+ Tikleri kapattığınızda (Uygulama içinde de uyarı alacaksınız) mesajlarda gecikmeler olabilir veya mesajlarınız iletilemeyebilir. Bu tarz bir sorun yaşıyorsanız tikleri açın.
+ WhatsApp Plus tamamen ücretsizdir. Ancak resmi bir uygulama değildir. Kullananlar zaten Plus’un bir çok güzel özelliğini bilirler. Buradaki sürüm ise şuan piyasadaki en iyi Plus sürümüdür. Merak ediyorsanız deneyin. Beğenmezseniz Plus’u silip Orjinal WhatsApp’a geçebilirsiniz.
Modlar

GİZLİLİK MODLARI


+ Çevrimdışı görünme modu ile WhatsApp’tayken gizli kalın.
+ Mavi tikleri gizleme özelliği ile kendi mavi tiklerinizi gizlerken karşıdakinin mavi tiklerini görmeye devam edin.
+ İknci tikleri gizleme özelliği ile karşı taraf tek tik görür. (NOT: BU ÖZELLİK AKTİFKEN MESAJLAR GEÇ GELEBİLİR/İLETİLEBİLİR.)
+ Yazıyor… , Kaydediyor… , gibi yazıları gizleyebilirsiniz ve yazarken karşısı yazıyor veya ses kaydederken kaydediyor ibaresini görmez.
+ Mavi mikrofon gizleme özelliği ile sesli mesajları dinleseniz bile karşı tarafta mikrofon mavi olmaz.
+ Kişiye özel gizlilik ayarları ile sadece istediğiniz kişilere tikleri açın veya gizleyin.
TEMA (GÖRSELLİK) MODLARI


+ Özel tema sunucusundan istediğiniz temayı indirip anında kullanabilirsiniz.
+ Kendi temanızı yapabilir, kaydedebilir, geri yükleyebilirsiniz.
+ Neredeyse her yerin rengini değiştirebilir WhatsApp’ı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
+ Tik ve Baloncuk stilleri için bir çok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.
+ Menüdeki ve bildirim çubuğundaki WhatsApp ikonunu değiştirebilirsiniz.
DİĞER MODLAR


+ Kişileriniz çevrimiçi olduğunda bildirim alabilirsiniz.
+ Resimleri tam kalite gönderebilirsiniz.
+ WhatsApp’a dahili Ekran Kilidi özelliği ile başka bir uygulama kullanmaksızın WhatsApp’a şifre koyabilirsiniz.
+ Yazı boyutunu büyütebilir/küçültebilir rengini değiştirebilirsiniz.
+ Sohbetler ekranında sohbete girmeksizin kişilerin son görülmelerini isimlerinin yanında görebilirsiniz.
PROFİLE BAKANLARI GÖRMEK


+ 2.5.1 Numaralı “Kişi Çevrimiçi Bildirimini Göster” ayarını tikleyin.
+ 2.4.0 Numaralı “Kişi Son Görilmelerini Göster” ayarını kapatın. (Tikli olmamalıdır zaten tikli değilse o şekilde bırakın)
+ Bu özellik sizin sohbet listenizdeki kişiler çevrimiçi olduğunda bildirim almanızı sağlayacak.
+ Eğer sohbet listenizde olmayan, yakın zamanda konuşmadığınız ve profiline bakmadığınız birisinin çevrimiçi bildirimini alırsanız o kişi kesin olarak profilinize bakmıştır.
+ Dikkat edilmesi gereken nokta kişi ile geçmiş sohbet olmamalı ve yakın zamanda kişinin profiline bakılmamış olunmalı. (Ortalama olarak 2 saat civarı kişiyle hiçbir ilişiğiniz olmamalı)
+ Birinin profilinize bakıp bakmadığını anlamak için sohbet geçmişini silin. Kişi çevrimiçi bildirimini kapatıp tekrar açın. Ardından WhatsApp’ı yeniden başlatın.
+ 2 saat boyunca kişinin profiline bakmayın mesaj atmayın. Bu süre sonunda artık o kişinin çevrimiçi bildirimlerini almayı kesmiş olacak WhatsApp.
+ Eğer kişi profilinize bakarsa sohbet penceresi açılacağından ve bu özelliğin mantığı sohbet açık kişilerin bildirimini vermesi olduğundan profilinize baktığındada çevrimiçi bildirimi alacaksınız ve anlamış olacaksınız ki o sizin profilinize bakmış.

Arkadaşlar modların ve kurulumun olduğu kısım Alperen Çubukdan alınmıştır uygulamayı izin alarak paylaşıyorum indirme linkleri hemen alttaki butonlarda olacaktır.

Butona basarak Whatsapp Plus indirme bağlatısına gidebilirsiniz.

Whatsapp Plus Apk indir v8.80 Mayıs 2021

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın