• Ana Sayfa
  • Android
  • Youtube Alternatifi 5 Uygulama (Araların da efsane uygulamalar var kaçırmayın indirin)

Youtube Alternatifi 5 Uygulama (Araların da efsane uygulamalar var kaçırmayın indirin)

 Youtube Alternatifi 5 Uygulama (Araların da efsane uygulamalar var kaçırmayın indirin)
Okunuyor Youtube Alternatifi 5 Uygulama (Araların da efsane uygulamalar var kaçırmayın indirin)

 

Öncelikle makaleye girmeden önce selamun aleyküm arkadaşlar yaklaşık 2-3 gündür yazamıyorum bugünde aklıma yararlı bir fikir geldi hemen yazayım dedim. Çoğumuz youtube kullanırken müzik indirmek için mp3 youtube sitesine girip linki yapıştırarak indirme yaparız birde youtube daki videoları arka planda oynatmak isteriz bu özellikler youtube un kendi bünyesinde bulunmadığı için uygulama geliştiricileri bizlere birbirinden güzel uygulamalar yapmışlar bende bunları sıraladım evet listeye başlıyorum.

1-OG Youtube : Bu uygulama kısaca Android telefonlardaki Youtube un daha da geliştirilmiş hali ne gibi özellikleri var derseniz bu program arka planda video oynatabilir ve videoları mp4 ve mp3 olarak indirebilir. Bu uygulamayı indirmek için Buraya tıklayın.


site

2-Wiper : Esasında bir mesaşlaşma uygulaması olan bu uygulama Youtube un arka planda oynatılabilmesini sağlıyor bunu da geçen sene kullanmıştım gayet başarılı.Bu uygulamayı indirmek için Buraya tıklayın.


youtube-videolari-arkaplanda-nasil-oynatilir-47

3-Doremi : Bu uygulamanın geliştiricileri Türk tür ve kendileri ile bir ara sayfalarının yorum kısmında konuşma fırsatı bulmuştum gayet samimi adamlar herneyse bu program ın özelliği ise youtube u arka planda oynatmak ve videoları m4a formatında indirmek.Bu uygulamayı indirmek için ise Buraya tıklayın


1-6

4-Myt Material : Bu uygulamanın da geliştiricileri Türk tür , programın özellikleri ise youtube daki videoları arka planda oynatmak mp3 ve mp4 formatlarında indirmektir.Bunu indirmek için Buraya tıklayın.


myt-material-apk

5-TubeMate : Bu uygulama aynı OG Youtube gibi her işi yapabiliyor fakat biraz daha zor bir kullanımı var ayrıca videoları dönüştürmek için de extra bir converter (format dönüştürücüsü) uygulaması gerekiyor ama genede siz bilirsiniz ben buraya linki bırakıyorum.


tubemate-2-2-6-build-642-apk-adfree-material-design-gapmod-com_1

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın